ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Za nami Turniej Międzyszkolny Gier

fot: lubaczow.pl
fot: lubaczow.pl

fot: lubaczow.pl

20 marca 2018 w ramach trwającego projektu  Działaj globalnie – Myśl lokalnie Grupa Inicjatywna zorganizowała turniej gier w „Chłopską Szkołę Biznesu” i siatkówkę. W rozgrywkach wzięli udział uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 2, Liceum Ogólnokształcącego oraz przedstawiciele Młodzieżowej Rady Miasta.

Praktyczna nauka przedsiębiorczości, rynkowa konkurencja i współpraca między kolegami i koleżankami z różnych szkół była sposobnością do utrwalenia i rozwinięcia kompetencji i umiejętności uczestników gry „Chłopska Szkoła Biznesu”. W ten sposób na rynku symultanicznie negocjowało i zawierało transakcje handlowe 14 spółek obsługiwanych przez 2 bankierów. Transakcje były zawierane między nieznającymi się wcześniej uczestnikami gry rynkowej, przez co symulacja działalności gospodarczej była jeszcze bardziej emocjonująca.

Ogromnych emocji dostarczyła także gra w siatkówkę. Rozegrane zostały mecze pomiędzy Pracownikami Szkoły Podstawowej nr 2 a nauczycielami Liceum Ogólnokształcącego w Lubaczowie, a także między uczniami SP 2 i LO.

Projekt „Myśl Globalnie-działaj lokalnie!” realizowany jest w ramach programu „NAWIGATOR KOMPLEKSOWY PROGRAM WSPIERANIA ROZWOJU EKONOMII SPOŁECZNEJ”.

fot: lubaczow.pl
fot: lubaczow.pl

fot: lubaczow.pl

fot: lubaczow.pl
fot: lubaczow.pl

fot: lubaczow.pl

fot: lubaczow.pl
fot: lubaczow.pl

fot: lubaczow.pl

Źródło: lubaczow.pl / PM

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.