ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Studiuj w Rzeszowie, ucz się w Chinach. 4 powody, dla których warto studiować filologię we WSIiZ!


Wyobraź sobie: składasz podanie na studia w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w RZESZOWIE, a potem uczysz się w CHINACH! Studenci WSIiZ nie muszą sobie tego wyobrażać. Oni tak mają! Dołącz do nich wybierając studia na specjalizacji tłumaczeniowej z językiem chińskim! Poznaj 4 powody, dla których warto wybrać te studia!

  1. Parterem tych studiów jest Anshan Normal University - jeden z nielicznych chińskich uniwersytetów posiadających profesjonalną szkołę nauki języka chińskiego dla obcokrajowców.
  1. Będziesz zgłębiać wiedzę z zakresu przedmiotów tradycyjnie wchodzących w skład programu nauczania filologii angielskiej oraz języka chińskiego, a zajęcia z języka chińskiego realizowane będą przez lektorów chińskich.

  1. Otrzymasz niepowtarzalną szansę wyjazdu na semestr lub rok do uczelni partnerskiej na intensywny kurs języka chińskiego(6 godzin dziennie przez 6 dni w tygodniu), po czym otrzymasz dyplom ukończenia kursu i będziesz mógł uzyskać certyfikat językowy (studenci pokrywają jedynie koszty dojazdu; zakwaterowanie i wyżywienie opłaca uczelnia).
  1. Będziesz przygotowany do podjęcia pracy w charakterze tłumacza języka chińskiego i angielskiego w firmach realizujących wystawy, targi, konferencje i szkolenia międzynarodowe oraz w wydawnictwach publikujących literaturę anglojęzyczną lub chińską.

Co o tym myślisz? Warto poznać język i kulturę najważniejszej gospodarki świata! Ta wiedza i te umiejętności na pewno w przyszłości zaprocentują!

Dowiedz się więcej na wsiz.rzeszow.pl/filologia !

Artykuł sponsorowany

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.