ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Gimnazjaliści odwiedzili Zespół Szkół w Oleszycach

fot. ZS Oleszyce

W środę 14. marca swoje drzwi otworzył przed gimnazjalistami z całego powiatu lubaczowskiego Zespół Szkół w Oleszycach. „Dzień otwarty” szkoła zorganizowała, by uczniowie, którzy już wkrótce będą musieli zadecydować, jaką szkołę wybierają po ukończeniu ostatniej klasy gimnazjum, mogli zobaczyć, jaką ofertę ma dla nich oleszycki Zespół Szkół.

Czytaj więcej...

Wójt szuka dyrektora Szkoły Podstawowej w Starym Dzikowie

fot. starydzikow.pl

Wójt gminy Stary Dzików Barbara Małecka ogłosiła konkurs na stanowisko Dyrektora Szkoły Podstawowej w Starym Dzikowie. Funkcję dyrektora pełni obecnie Kazimiera Tracz.

Czytaj więcej...

LOWE w Dwójce na półmetku działalności

fot. lubaczow.pl

Lokalny Ośrodek Wiedzy i Edukacji w Szkole Podstawowej Nr 2 kontynuuje swoją działalność, obejmując swoim zasięgiem coraz więcej osób dorosłych z terenu powiatu lubaczowskiego.

Czytaj więcej...

Drużyna dziewcząt z gimnazjum w Starym Dzikowie Mistrzem Powiatu w siatkówce

fot. starydzikow.pl

Gimnazjalistki ze Starego Dzikowa najlepsze na powiatowym etapie Igrzysk Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt. W zawodach udział wzięło siedem drużyn.

Czytaj więcej...

Zespół Szkół im. gen. J.Kustronia nagrodzony w Warszawie

fot. Zespół Szkół w Lubaczowie

Fundacja Świętego Mikołaja  w dniu 5 grudnia 2017 roku nagrodziła „Solidarne Szkoły”. Wyróżnienia odebrały szkoły, które w wykazały się największą aktywnością na rzecz pomocy utalentowanej młodzieży z niezamożnych rodzin. Uroczysta gala odbyła się w Muzeum Pałacu Jana III Sobieskiego w Wilanowie pod  honorowym patronatem Małżonki Prezydenta RP – Agaty Kornhauser-Dudy.

Czytaj więcej...

Sięgnij po stypendium od marszałka

fot. pixabay.com

Do 10 lipca trwa nabór wniosków na stypendia dla uczniów gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych, prowadzących kształcenie ogólne, jak i zawodowe. Na zdolną młodzież czeka aż 975 stypendiów, jakie zostaną przyznane na rok szkolny 2017/2018.

Czytaj więcej...

Uczennica Zespołu Szkół w Lubaczowie nagrodzona

fot. ZS w Lubaczowie

Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego na początku czerwca w Rzeszowie Zarząd Podkarpackiego Stowarzyszenia Samorządów Terytorialnych nagrodził jak co roku zdolną młodzież. Wśród wyróżnionych znalazła się Paulina Kuca z ZS w Lubaczowie.

Czytaj więcej...

Uczniowie Zespołu Szkół w Lubaczowie uczą się latać dronami [VIDEO]

fot. pixabay.com

W Zespole Szkół w Lubaczowie trwa kurs na operatorów bezzałogowych statków powietrznych. Uczniowie technikum geodezyjnego zmagają się z teorią podstawowych zasad obsługi dronów, która zakończona została egzaminem wewnętrznym.

Czytaj więcej...

Studiuj w Rzeszowie, ucz się w Chinach. 4 powody, dla których warto studiować filologię we WSIiZ!

Wyobraź sobie: składasz podanie na studia w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w RZESZOWIE, a potem uczysz się w CHINACH! Studenci WSIiZ nie muszą sobie tego wyobrażać. Oni tak mają! Dołącz do nich wybierając studia na specjalizacji tłumaczeniowej z językiem chińskim! Poznaj 4 powody, dla których warto wybrać te studia!

Czytaj więcej...

Drużyny z Wielkich Oczu najlepsze

fot. lubaczow.powiat.pl

W piątek 28 kwietnia w Zespole Szkół Publicznych w Wielkich Oczach zostały rozegrane eliminacje powiatowe Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych powiatu lubaczowskiego.

Czytaj więcej...

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | REGULAMIN | KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.