ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Konkurs kolęd i pastorałek w Szkole Podstawowej nr 2 w Lubaczowie [ZDJĘCIA]

fot. SP2 w Lubaczowie

W Szkole Podstawowej nr 2 w Lubaczowie odbył się Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek organizowany przez Samorząd Uczniowski klas I – III oraz katechetów. Celem konkursu był rozwój zainteresowań muzycznych uczniów oraz kultywowanie tradycji bożonarodzeniowych. Zobaczcie zdjęcia.

Czytaj więcej...

Od września większa o 200 zł kwota bazowa dla nauczycieli

Zdjęcie ilustracyjne fot. pxfuel.com

O 200 zł ma wzrosnąć od września kwota bazowa dla nauczycieli. Subwencja oświatowa ma być wyższa od pierwotnie planowanej o 100 mln zł.

Czytaj więcej...

Znamy stypendystów kolejnej edycji Programu Stypendialnego [ZDJĘCIA]

fot. M. Materniak

We wtorek (10.12) w sali konferencyjnej Banku Spółdzielczego w Lubaczowie odbyła się uroczysta Gala Programu Stypendialnego, podczas której dziewięcioro uzdolnionych uczniów otrzymało stypendia w wysokości 1500 złotych.

Czytaj więcej...

Oddział Przedszkolny w Załużu "Przedszkolem na medal"

W środę (04.12) rozdano statuetki, nagrody i dyplomy zwycięzcom plebiscytu „Przedszkole na medal”, organizowanym przez portal Nowiny. Wśród laureatów znalazł się Oddział Przedszkolny w Załużu.

Czytaj więcej...

III Integracyjny Dzień Sportu w Szkole Podstawowej nr 2 w Lubaczowie [ZDJĘCIA]

fot. SP2 w Lubaczowie

Pod koniec października już po raz trzeci w Szkole Podstawowej nr 2 w Lubaczowie odbył się Integracyjny Dzień Sportu, w którym wzięli udział uczniowie szkoły i przedszkola przy Zespole Placówek w Lubaczowie, uczniowie klasy 3b i uczniowie klasy integracyjnej przy SP2.

Czytaj więcej...

Stypendia dla uzdolnionych uczniów z powiatu lubaczowskiego

Przed nami kolejna edycja Programu Stypendialnego organizowanego przez Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji działające przy Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Lubaczowie oraz Fundację Banku Spółdzielczego.

Czytaj więcej...

ZSP w Baszni Dolnej przed uzyskaniem ponownego Krajowego Certyfikatu Zdrowia

fot. ZSP w Baszni Dolnej

Zespół Szkolno - Przedszkolny w Baszni Dolnej jest już na dobrej drodze do ponownego uzyskania Krajowego Certyfikatu Zdrowia.

Czytaj więcej...

Pasowanie pierwszoklasistów w Szkole Podstawowej nr 2 w Lubaczowie [ZDJĘCIA]

15 października w Szkole Podstawowej Nr 2 w Lubaczowie odbyło się pasowanie uczniów klas pierwszych. Temu wydarzeniu towarzyszył podniosły nastrój, uczniowie uroczyście ślubowali: być dobrym i uczciwym, strzec honoru i dobrego imienia Szkoły, szanować swoich nauczycieli, przełożonych i rodziców, uczyć się i kochać Ojczyznę.

Czytaj więcej...

Nagrody od starosty dla nauczycieli [FOTORELACJA]

fot. powiatlubaczowski.pl

11. października w sali narad Starostwa Powiatowego z nauczycielami spotkała się Przewodnicząca Rady Powiatu Marta Tabaczek, Starosta Zenon Swatek i  Wicestarosta Paweł Głaz.  Spotkanie zorganizowane z okazji przypadającego 14.października Dnia Edukacji Narodowej, było okazją do wręczenia 10 nauczycielom i dyrektorom szkół średnich, prowadzonych przez Powiat Lubaczowski, nagród od Starosty Lubaczowskiego.

Czytaj więcej...

Bezpłatne kursy języka angielskiego i niemieckiego w Lubaczowie

fot. pxhere.com

4U Centrum Języków Obcych zaprasza mieszkańców powiatu lubaczowskiego na bezpłatne, intensywne kursy języka angielskiego i niemieckiego.

Czytaj więcej...

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.