ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Pasowanie pierwszoklasistów w Szkole Podstawowej nr 2 w Lubaczowie [ZDJĘCIA]

15 października w Szkole Podstawowej Nr 2 w Lubaczowie odbyło się pasowanie uczniów klas pierwszych. Temu wydarzeniu towarzyszył podniosły nastrój, uczniowie uroczyście ślubowali: być dobrym i uczciwym, strzec honoru i dobrego imienia Szkoły, szanować swoich nauczycieli, przełożonych i rodziców, uczyć się i kochać Ojczyznę.

Czytaj więcej...

Nagrody od starosty dla nauczycieli [FOTORELACJA]

fot. powiatlubaczowski.pl

11. października w sali narad Starostwa Powiatowego z nauczycielami spotkała się Przewodnicząca Rady Powiatu Marta Tabaczek, Starosta Zenon Swatek i  Wicestarosta Paweł Głaz.  Spotkanie zorganizowane z okazji przypadającego 14.października Dnia Edukacji Narodowej, było okazją do wręczenia 10 nauczycielom i dyrektorom szkół średnich, prowadzonych przez Powiat Lubaczowski, nagród od Starosty Lubaczowskiego.

Czytaj więcej...

Bezpłatne kursy języka angielskiego i niemieckiego w Lubaczowie

fot. pxhere.com

4U Centrum Języków Obcych zaprasza mieszkańców powiatu lubaczowskiego na bezpłatne, intensywne kursy języka angielskiego i niemieckiego.

Czytaj więcej...

Policjanci z wizytą u przedszkolaków

fot. KPP Lubaczów

Lubaczowscy policjanci po raz kolejny spotykali się z najmłodszymi. Tym razem o ważnych sprawach, bo o bezpieczeństwie, rozmawiali z przedszkolakami z Dachnowa.

Czytaj więcej...

Uczniowie Zespołu Szkół w Oleszycach zdobywali doświadczenie w Hiszpanii [ZDJĘCIA]

fot. ZS w Oleszycach

W dniach 1-22 czerwca 2019 r. 16 uczniów Zespołu Szkół w Oleszycach uczestniczyło w stażach zawodowych w hiszpańskich przedsiębiorstwach. Staże realizowane były w ramach dwuletniego projektu: „Europejskie doświadczenia uczniów Zespołu Szkół w Oleszycach” finansowanego z programu Unii Europejskiej Erasmus+.

Czytaj więcej...

Wakacje czas zacząć! Zobacz zdjęcia z zakończenia roku szkolnego w Zespole Szkół w Lubaczowie

fot. powiatlubaczowski.pl

Dziś uczniowie po raz ostatni odwiedzili mury swoich szkół w roku szkolnym 2018/2019. Przed nimi, jak i przed nauczycielami wakacje, czyli zasłużony odpoczynek po 10 miesiącach pracy, nauki i wysiłku. W zakończeniu nauki w Zespole Szkół w Lubaczowie uczestniczył Starosta Lubaczowski Zenon Swatek.

Czytaj więcej...

Dyrektorzy szkół w gminie Wielkie Oczy wybrani na kolejną kadencję

fot. wielkieoczy.info.pl

W piątek (07.06) w Urzędzie Gminy Wielkie Oczy przeprowadzono konkursy na stanowiska: Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej w Łukawcu oraz Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wielkich Oczach.

Czytaj więcej...

Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej Nr 2 [ZDJĘCIA]

fot. SP2 w Lubaczowie

„Jeśli, ktoś tu przyjdzie do nas, żeby nie wiem jaki śmieszny, mały bąk bardzo szybko się przekona, ile znajdzie tu pomocnych rąk! Taką obietnicę od uczniów Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Obrońców Lubaczowa otrzymały przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola Nr 1 „Kraina uśmiechu” i Miejskiego Przedszkola Nr 3 „Wesoła Trójeczka” podczas Dnia Otwartego w SP2.

Czytaj więcej...

Międzynarodowy Dzień Dziecka w Szkole Podstawowej nr 2 w Lubaczowie

W Szkole Nr 2 świętowali Międzynarodowy Dzień Dziecka. Klasy młodsze bawiły się pod czujnym okiem wychowawców i wodzirejki Ani. Były malowane twarze i rysunki na parkingu szkoły.

Czytaj więcej...

Uczniowie technikum informatycznego ZS w Lubaczowie będą konstruować roboty

Zdjęcie ilustacyjne fot. 127wg.ang.af.mil

Działające przy Zespole Szkół im. gen. Józefa Kustronia  Stowarzyszenie Rozwoju Zespołu Szkół otrzymało kolejną dotację, tym razem na realizację zadania pt.” Bliżej robotów i elektroniki” i w związku z tym zaprasza uczniów technikum informatycznego do uczestnictwa w projekcie.

Czytaj więcej...

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.