ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Studentki z Brazylii i Indii w Miejskim Przedszkolu nr 3

fot. Miejskie Przedszkole nr 3 w Lubaczowie

Miejskie Przedszkole nr 3 kolejny raz realizowało projekt edukacyjny Fundacji AISSEC, którego celem było umacnianie współpracy i zrozumienia między krajami, poszerzanie wiedzy i świadomości w zakresie społeczno-ekonomicznym i kulturalnym.

Czytaj więcej...

W Miejskim Przedszkolu nr 3 działa gabinet specjalistyczny "Myślę, widzę, czuję"

Miejskie Przedszkole nr 3 w Lubaczowie rozszerzyło dotychczasową ofertę zajęć pomocy psychologiczno-pedagogicznej na rzecz dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego, dzieci ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się oraz rodziców.

Czytaj więcej...

Plastyczny sukces Bartka z Oleszyc. Zdobył I miejsce w międzynarodowym konkursie

Uczeń Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Oleszycach Bartosz Bosak zdobył  I miejsce w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym pod hasłem „Powróćmy jak za dawnych lat w zaczarowany bajek świat”.

Czytaj więcej...

Śniadanie po włosku w lubaczowskim ogólniaku [FOTO]

fot. lo-lubaczow.pl

Uczniowie liceum przygotowali szkolną kwariarenkę all’italiana, aby zapoznać młodzież ze zwyczajami kulinarnymi tego kraju.

Czytaj więcej...

Znamy stypendystów kolejnej edycji Programu Stypendialnego

We wtorek (11.12) w sali konferencyjnej Banku Spółdzielczego w Lubaczowie odbyła się uroczysta Gala Programu Stypendialnego, podczas której dziewięciu uzdolnionych uczniów otrzymało stypendia w wysokości 1500 złotych.

Czytaj więcej...

Lubaczów Młodymi Niepodległy [ZDJĘCIA]

W Szkole Podstawowej Nr 2 w grudniu dobiega końca realizacja projektu finansowanego ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich „Lubaczów Młodymi Niepodległy” wpisujący się w obchody setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Czytaj więcej...

Zespół Szkół im. gen. J.Kustronia w Lubaczowie dwukrotnym laureatem Solidarnej Szkoły.

Program Stypendia Świętego Mikołaja działa od 2010 roku i wspiera zdolne, zaangażowane społecznie dzieci i młodzież z niezamożnych rodzin. Lubaczowski Zespół Szkół dołączył do programu w lutym 2017 roku i już za ten rok zdobył  III miejsce i tytuł Solidarnej Szkoły.

Czytaj więcej...

Zmiany w Karcie nauczyciela z podpisem prezydenta

fot. pixabay.com

Proporcjonalny urlop dyrektora szkoły czy pensum nauczycieli przedszkolnych grup mieszanych – m.in. tego dotyczy nowela Karty nauczyciela. Ustawę podpisał prezydent.

Czytaj więcej...

"Też zostanę policjantem..." - wizyta dzieci w komendzie [ZDJĘCIA]

fot. KPP Lubaczów

Wczoraj uczniowie ze szkoły podstawowej w Cewkowie odwiedzili lubaczowskich policjantów. Dzieci mogły zobaczyć, jak pracują funkcjonariusze. Poznały elementy policyjnego umundurowania, wyposażenie i środki transportu. Była to również okazja do rozmowy na tematy związane z bezpieczeństwem.

Czytaj więcej...

Monika Pelikan wśród najlepszych uczniów Podkarpacia

fot. lubaczow.com.pl

Monika Pelikan - uczennica klasy VIII Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Baszni Dolnej w roku szkolnym 2018/2019 otrzymała stypendium za wybitne osiągnięcia naukowe w ramach Programu wspierania młodzieży uzdolnionej  "Nie zagubić talentu".

Czytaj więcej...

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.