ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Młodów: Pijany kierowca spowodował wypadek. Dwie 21-latki trafiły do szpitala

fot. KPP Lubaczów
fot. KPP Lubaczów

fot. KPP Lubaczów

Wczoraj rano lubaczowscy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do jakiego doszło w Młodowie. Kierujący toyotą stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie. Ranne zostały dwie pasażerki samochodu. Kierowca miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Do wypadku doszło przed godz. 6 w Młodowie na ul. Leśnej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 20-letni mieszkaniec gminy Lubaczów, jadąc toyotą na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w metalowe ogrodzenie posesji. Siła uderzenia była tak wielka, że dwie pasażerki wypadły z samochodu. Obydwie 21-letnie mieszkanki gminy Lubaczów zostały przewiezione do lubaczowskiego szpitala. Kierowcy i pasażerowi siedzącemu z przodu nic się nie stało.
 
Policjanci zabezpieczyli miejsce wypadku. Przeprowadzone badanie wykazało, że kierowca toyoty miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz będzie odpowiadał przed sądem. Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny i wykonali dokumentację fotograficzną.

fot. KPP Lubaczów
fot. KPP Lubaczów

fot. KPP Lubaczów

fot. KPP Lubaczów
fot. KPP Lubaczów

fot. KPP Lubaczów

Źródło: KPP Lubaczów

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | REGULAMIN | KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.