ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Opis

Delikatesy Premium działające z sukcesem od lat w różnych regionach Polski, zatrudnią do swoich sklepów osoby na stanowisko:

KASJER-SPRZEDAWCA (RZESZÓW)

OFERUJEMY ATRAKCYJNĄ OPCJE - MIESZKANIE + PRACA NA PEŁNY ETAT W NOWYM HOTELU PRACOWNICZYM W POBLIŻU CENTRUM RZESZOWA.

Oferujemy:
- nocleg w hotelu pracowniczym/ transport do pracy
- zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat,
- stałe wynagrodzenie oraz dodatkowe premie wypłacane regularnie i terminowo,
- rabat na zakupy oraz udział w programie Super Profit,
- ubezpieczenie grupowe, kartę Multisport,
- szkolenia z zakresu obsługi klienta, kasy fiskalnej oraz stoiska mięsno-wędliniarskiego,
- wsparcie w obowiązkach przez Kierownika regionu oraz trenera wewnętrznego,
- możliwość rozwoju i awansu zawodowego na stanowiska Kierownika zmiany/Kierownika sklepu,
- wycieczki, imprezy oraz konkursy firmowe,

Obowiązki na stanowisku:
- obsługa klientów za pomocą kasy fiskalnej - zapewniamy przeszkolenie,
- wykładanie towarów na półki sklepowe,
- utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy,
- doradztwo i pomoc klientom podczas zakupów na sali sprzedaży,

Nasze oczekiwania:
- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia,
- gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym,
- pozytywne nastawienie i podejście do klienta,
- zaangażowanie i motywacja do realizacji celów handlowych,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV .

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 833 z późn. zm.)"

Cena

Kontakt

Dział Rekrutacji
783946424
Rzeszów
Email: rekrutacja@nasz-sklep.pl
Ogłoszenie- dam pracę