Janusz Waldemar Zubrzycki i Maria Magoń popierają Krzysztofa Szpyta

Byli burmistrzowie Lubaczowa Maria Magoń i Janusz Waldemar Zubrzycki oficjalnie poinformowali, że swój głos oddadzą na Krzysztofa Szpyta, kandydata na burmistrza miasta Lubaczowa.

30 listopada odbędzie się się II tura wyborów samorządowych. O fotel burmistrza naszego miasta powalczą Piotr Cencora (1541 głosów w pierwszej turze) oraz Krzysztof Szpyt (1796 głosów).

Na kilka dni przed wyborami Maria Magoń oraz Janusz Waldemar Zubrzycki publicznie poinformowali, że poprą Krzysztofa Szpyta.

Jeszcze obecna Pani burmistrz w wywiadzie dla Telewizji Lubaczów podkreśliła, że Lubaczów potrzebuje człowieka z doświadczeniem, jednoznacznie wskazując na Pana Szpyta.

Janusz Waldemar Zubrzycki, były burmistrz w latach 2002-2006 na stronie internetowej www.ziemialubaczowska.pl poinformował, że popiera Krzysztofa Szpyta.

Dzięki poparciu byłych burmistrzów kandydat startujący z komitetu wyborczego wyborców Obywatelski Samorząd ma spore szanse na wygranie tych wyborów. Aż 846 mieszkańcom głosowało na pana Zubrzyckiego. Można się więc spodziewać, że w drugiej turze znaczna część wyborców Janusza Waldemara Zubrzyckiego zagłosuje na Krzysztofa Szpyta. Maria Magoń nie kandydowała na burmistrza, ale najprawdopodobniej wielu mieszkańców Lubaczowa popierających panią Magoń odda 30 listopada głos na wspomnianego już wicestarostę powiatu lubaczowskiego.

Przypomnijmy, że 49-letni wicestarosta startował w wyborach na burmistrza Lubaczowa cztery lata temu. W drugiej turze przegrał jednak z Marią Magoń, która zdobyła 9% głosów więcej. Warto dodać, żę Krzysztof Szpyt piastował już funkcję wiceburmistrza za kadencji Janusza Zubrzyckiego.

{flike}

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA: